Market Tasarımı

Market tasarımı hizmetimizle, yeni kurulacak veya tadilat yapılacak marketler için iç veya dış alanın en iyi şekilde kullanılabilmesi için Milimetre hassasiyetinde ölçüler alarak 2D ve 3D çizimlerini yapıyoruz. Bu çizim işlemlerini yaparken marketin tasarımının şıklığını, müşterilerin aradıklarını bulabilmeleri veya müşteri işletmenin isteklerine tam olarak cevap verebilecek şekilde tüm faktör ve detayları ele alarak tasarımı gerçekleştiriyoruz. Unutmamak gerekir ki gelişi güzel dizayn edilmiş ve yerleştirilmiş bir markete göre tecrübeli bir market tasarım firmasının mimar ve teknik ekibi tarafından yapılmış bir market tasarımı ile her zaman başarı kolay hale getirecektir.

Yapılan market tasarımların onay süreci tamamlandığında karşılıklı sözleşme imzalanarak bire bir uyguluyoruz. Yaptığımız tüm işlemlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak marketinizi daha işlek ve keyifli bir alana çeviriyoruz.

MARKET TASARIMLARIMIZ HANGİ İŞLETMELERİ KAPSIYOR?

Market tasarımı hizmetimiz marketler, süpermarketler, hiper marketler, küçük, orta ve büyük markatler, mega marketler, gross markatler, Discount Market,  Dragstore ve micro marketler gibi tüm market türlerini kapsamaktadır. Boyut, durum, şekil ayırmaksızın tüm marketlere tasarım ve uygulama hizmeti veriyoruz.

NERELERE MARKET TASARIMI YAPIYORUZ?

İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye‘ye market tasarımı hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Almanya, Belçika, İsviçre, Fransa, Türkmenistan, Azerbaycan, Tunus ve Dünya’nın her yerine market tasarımı hizmetini sunmaktayız.

Mimari Danışmanlık

Mimari danışmanlık hizmeti; inşa edilecek yada yenilenecek bir yapının işverenin tarifi ve istekleri üzerine sözleşme içeriğine bağlı olarak mimar tarafından tasarımı, teknik çizimi ve resmi işlerinin yürütülmesine denir.Firmamız Üretim hattının yanında mimari danışmanlık  desteğide sağlamaktadır. Gelin Projelerinize birlikte farklı çözümler üretelim. Kurumsal veya kişisel müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, konsept ve trendlere uygun bir şekilde mimari projelendirme departmanımızın tasarım süzgecinden geçirip “2D mimari proje, 3D görselleştirme ve 3D animasyon” olarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.