Ahşap Raf & Reyonlar

Ahşabın Doğallığını Mağazanıza Yansıtın!
Farklı sektörlerden ürünlerin satışının yapıldığı mağazalarda ürünlerin nasıl ve ne şekilde sergilendiği oldukça önemli olmaktadır. Dışarıdan bakıldığında iyi bir izlenim veren bir işletme olmak ve bunun yanında içerisine giren müşterilerin ürünleri rahatlıkla inceleyip alışveriş davranışlarını olumlu yönde değiştirecek kadar etkili ortamlar ortaya çıkarmak için Ahşap Raf & Reyonlar kullanılarak mağazaların tasarımı yapılabiliyor. Özellikle doğallığı ile dikkat çeken ahşap malzemenin kullanılmasıyla meydana getirilmiş raf ve reyonların diğer pek çok malzemeye kıyasla çok daha kolay temizlenebilir yapıda olması ve mağazanın genel dekorasyonuna uygun şekilde farklı türlerinin rahatlıkla tercih edilebilmesi bu ürünleri daha cazip hale getiriyor.
Ahşap Raf ve Reyonlar için Yapılan Uygulamalar
Daha kolay temizlenebilmesi, çok uzun yıllar boyunca dayanıklı kalması, estetik bir görüntü ortaya çıkarmasıyla tercih edilen Ahşap Raf & Reyonlar için bu bölümlerin sahip olduğu özellikleri koruyabilmesi için çeşitli uygulamalar yapılmaktadır. Bunlar arasında rafların, reyonların ve ürünlerin ön plana çıkmasını sağlayacak olan ışıklandırmalar, metal çizgilerle ahşabın doğallığını ortaya çıkaracak olan müdahaleler yapılabilmektedir. Bunlara ek olarak rafların ve reyonların süslenmesini sağlayacak olan küçük detaylarla birlikte ahşabın uzum ömürlü olmasına etki edecek olan vernikle, boyayla güçlendirme çalışmaları da yapılabilmektedir. Tasarımı sırasında ahşap malzemenin sunduğu imkanlar doğrultusunda istenen boyutlarda ve türlerde üretimi yapılabilen bu bölümlerle ideal raf ve reyonlar da ortaya çıkarılabilmektedir.
Hangi Ahşap Ürününün Kullanılacağı Neye Göre Seçilir?
Ahşabın yapım sürecinde geniş bir yaratıcılık imkanı vermesi sayesinde Ahşap Raf & Reyonlar oluşturulurken çok farklı ağaç kullanılarak raf ve reyonlar ortaya çıkarılabilmektedir. Aralarında çam, ladin, servi ve kabak gibi daha pek çok farklı ağaç türünün yer aldığı malzemeler arasında raf ve reyonların en iyi şekilde kullanılabileceği sonuçları ortaya çıkarmak da mümkün olmaktadır. Raf ve reyonların büyüklüğüne, bu bölümlerde satışı yapılacak olan ürünlerin boyutlarına, ürünlerin niteliğine, market ya da mağazanın genel olarak dekorasyonunda yapılan ışıklandırmalara bağlı olarak kullanılacak ahşap malzemenin farklılık göstermesi de mümkün olmaktadır. Her halükarda ortaya kaliteli ve çevresiyle uyumlu bir çalışma çıkarılmalıdır.

Ahşap Stand ve Ahşap Kaplamalar

Ahşap Stand Ve Ahşap Kaplamalar  Kurumsal veya kurumsallaşmak isteyen mağazaların iç görünümü ve mağazadaki ürünlerin tanıtımını yapmak isteyen market ve mağazaların en çok terçih ettiği  stand ürünleridirAhşap Stand Ve Ahşap Kaplamalarımız Malzeme kalitesi olarak uzun ömürlü, şık ve son derece kullanışlıdır. Ahşap Stand Ve Ahşap Kapmaların üretimini yaparken müşterilerimizin arzu ettiği talep ve istekler doğrultusunda 2D ve 3D profesyonel görselleştirme programları ve çizimleri kullanarak müştelerimizin hayallerini projelendiriyor ve imalatını yapıyoruz.Müşterilerimiz vizyonu , ürünleri ,ürün bilgileri ,ürün ağırlıkları,stand içerisinde olacak ürün adet leri dikkate alınarak maximum düzeyde ilgi çekici ve uzun ömürlü Ahşap Stand Ve Ahşap Kaplamalarımızın üretimini   minumum zamanda ve maximum kalitede yapmaktayız ve müşterilerimize projelerimizi 2D ve 3D olarak göstererek onayını alıp numenimizin imalatını yapıyoruz.Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı malzeme ,farklı renk ve farklı kalitede bütün sektörde projelerimizi görselleştirme ve imalatını yaparak gerçekleştiriyoruz . Size en uygun Ahşap Stand Ve Ahşap Kaplamalara sahip olabilmek için bize ulaşmanız yeterli . Ahşap Stand Ve Ahşap Kaplamalar ile ilgili çalışmalarımıza göz atmak için aşağıdaki görsellerimize tıklayınız.