Kasap/Şarküteri Dizayn ile Estetik ve İşlevsellik Bir Arada

Hayvansal gıdaların sergilendiği alanlarda işlevselliği ve estetiği bir arada sunmak için tercih edilen kasap ve şarküteri dizayn hizmetleri, arzu ettiğiniz ürünleri özenli bir şekilde sunmamıza olanak sağlar. Hayvansal gıdaların soğuk zinciri bozulmadan tüketicilere ulaşmasını sağlayan kasap ve şarküteri bölümleri, gıdaların raf ömrünü uzatan özelliklere sahiptir.

Kasap ve şarküteri tasarımında estetik kadar işlevsellik de önemlidir. Gıdaların hem albenili bir görünüme kavuşması hem de raf ömrünün uzaması için kasap ve şarküteri dizaynında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Yarı açık dolap sistemine sahip olan tezgah alanları, sunum ve kesim için ayrı bölümler olmalıdır.

Bu sayede tüketiciler pratik bir şekilde istedikleri gıdanın gramajı hakkında bilgi verir, personeller de ayrı bir bölümde kesim ve paketleme işlemlerini yaparak hızlı bir şekilde müşteriye sunumunu gerçekleştirir.

Satışı Artıracak Püf Noktaları

Kasap ve şarküteri dizaynında, müşterileri satın almaya yönlendirecek küçük püf noktalarına sahip olabilirsiniz. Bu alanlarda müşterilerin göz zevkini bozmayacak, üzerine düşünülmüş, iyice hesaplanmış ve birbirini tamamlayan öğelerden oluşmuş tasarım, projelendirme ve uygulama hizmetlerine sahip olabilirsiniz. Bu alanlarda dikkat edilecek noktalar şu şekilde sıralanabilir;

  • Konfor, Mobilya: Kasap, şarküteri satışını gerçekleştirdiğiniz alanda içeri giren müşterilerin sıra veya sipariş beklerken dinlenebileceği, kendisini rahat hissedebileceği bir alan yaratmak iş yeriniz hakkında olumlu bir izlenim bırakabilir. Bu dinlenme alanında bulunan eşyaların ne kadar konforlu olduğu, iş yerinde bulunan diğer öğeler ile bir tezat içerip içermediği son derece önemlidir.
  • Aydınlatma: Göz almayacak, aynı zamanda görüş kapasitesini de daraltmayacak bir ışık tercihi hem iş yerinizde çalışacak çalışanlar için, hem de içeri gelen müşterilerin memnuniyeti için doğru bir tercih olacaktır. Doğru ışıklandırma ile hayvansal ürünlerin görsel açıdan daha avantajlı bir görünüm sergilemesini sağlayabilirsiniz.
  • Boya: Işık ile benzerlik gösteren boya konusunda da ışıktaki gibi, göz almayacak ve insanları rahatsız etmeyecek renkler tercih etmek son derece önem arz eder.

Yukarıda bahsi geçen konfor, mobilya, aydınlatma ve boya konularında yapılan tercihlerin bir bütün olarak incelenmesi, birbirleri ile entegre edildiğinde rahatsız edecek sonuçların ortaya çıkmadan bir sonuca ulaştırılması ve gerekiyor ise bazı öğelerin değiştirilmesi gerekir. Kasap ve şarküteri tasarımında profesyonel destek sunan HSN Mimarlık, kasap ve şarküteri alanında istediğiniz sonuçlara kolaylıkla ulaşmanıza olanak sağlar.

Uzun Raf Ömürlü Kasar ve Şarküteri Ürünleri

Ortamın ambiyansına uygun bir tasarımın yapıldığı kasap ve şarküteri reyonlarında tüketicilerin vazgeçilmez gıdaları arasında bulunan hayvansal ürünleri maksimum hijyen ile sunabilirsiniz. Doğru bir kasap ve şarküteri reyonu tasarımı ile müşterilerinize ürünlerinizin daima taze olduğu izlenimini verebilirsiniz.

Uzun ömürlü malzemeler ile gerçekleştirdiğimiz uygulamalar ile toza, darbeye, suya karşı dayanıklı yapıları hayata geçiriyoruz. İç mekanın boyutu, işlevselliği ve diğer etkenlere bağlı olarak renk ve tasarım tercihlerinde bulunuyor, sizlere en işlevsel ve en avantajlı bir kullanım imkanı sunuyoruz.

Hayvansal ürünlerin teşhir edilmesine ve doğru bir şekilde muhafaza edilmesine olanak sağlayan kasap ve şarküteri mağazalarına estetik dokunuşlar yapmadan önce 3D modelleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede mağaza sahipleri uygulama aşamasından önce mağazasının nasıl görüneceği hakkında bilgi sahibi oluyor.

Satışlarınızı artıracak tasarımlarla doğru sonuçlara ulaşmanıza olanak sağlayan HSN Mimarlık, hayvansal gıdaların hem düzenli bir görünüme sahip olması hem de uzun süre raf ömrünü koruması için daima yanınızdadır.

Kasap ve Şarküteri Mağazalarının Değerini Arttırın

Kasap ve şarküteri mağazalarının değerini arttıracak tasarımlarla kullanışlılığı ve tasarımı bir arada buluşturan HSN Mimarlık ile tanışmanın zamanı çoktan geldi. Her gün binlerce insan tarafından ziyaret edilen kasap ve şarküteri mağazalarında estetik ve işlevsel unsurların bir araya getirilmesini sağlayan mimarlık firmamız, hayvansal gıdaların satışa sunulduğu bu alanları idealize ediyor.

Kolay temizlenebilir özelliği sayesinde alanda çalışanlar için de büyük bir kolaylık oluşturan tezgahlar, doğru ışıklandırma ile ürünlerin tazeliğini ön plana çıkaracak aydınlatma unsurları ve çok daha fazlasıyla altın oranda bir mükemmellik oluşturuyoruz. Düzenli bir görünüm ile müşterilerinizin göz zevkini pekiştirecek kasap ve şarküteri alanları oluşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin, işletmenizi hedeflediğiniz noktaya birlikte taşıyalım.