Bakliyat & Kuruyemiş Reyonu

Hijyenik Bakliyat Kuruyemiş Reyonları
İçerisinde bakliyat ürünlerinin baharat ve kuruyemiş çeşitlerinin satıldığı marketler ve mağazalarda bu ürünlerin nerede saklandığı ve müşterilere nasıl bir ortamda sunulduğu oldukça önemli olmaktadır. Sürekli olarak müşterilerin içinde gezdiği bir mağaza ortamında açıkta kalan bakliyat, baharat ve kuruyemiş ürünlerinin sağlıksız bir yapıya gelmesi söz konusu olabilmektedir. Bu sebeple söz konusu ürünlerin satışının yapılacağı Bakliyat Baharat Kuruyemiş Reyonu gibi alanların tamamında bu tür gıda maddelerinin en temiz şekilde korunmasını sağlayacak olan reyonları tercih etmek gerekir. Bunu yaparken görsel açıdan da ilgi çekici ve müşterilerin ürünleri rahatlıkla inceleyebilmesini sağlayacak olan şeffaf görünümlü bölümlere yer vermek fark yaratmaktadır.
Reyonların Düzenlemesi Nasıl Yapılmalıdır?
Bakliyat, kuruyemiş ve baharat satışının yapılacağı alanlarda bu ürünlerin içinde tutulacağı reyonların mutlaka birbirinden ayrı kasalarda tutulmakta olan bir bütünden oluşması gerekmektedir. Metal çerçeveler sayesinde hem ürünlerin hazne içinde tutulmasında hem de bu bölümlerin temizliği sırasında hızla işlem yapmak da mümkün olabilmektedir. Cam kapakları sayesinde dışarıdan da rahatlıkla görülebilecek olan Bakliyat Baharat Kuruyemiş Reyonu içerisinde baharatlardan çerezlere, kuruyemişlerden bakliyat ürünlerine kadar pek çok farklı ürünü içinde barındırabilir. Dışarıdan bakıldığında şeffaf camlar sayesinde rahatlıkla görülebilen bu ürünler aynı zamanda sahip olduğu estetik görüntü ile müşterilerin sadece dışarıdan bakıp ürünleri rahatlıkla inceleyebilmesini de mümkün hale getirmektedir.
Uygun Fiyatlı Uzun Ömürlü Reyonlar
Kuruyemiş, bakliyat ve baharat ürünlerinin satışının yapılacağı market ve mağazalarda bu reyonlar uzun süre boyunca aynı şekilde kullanılmaya devam edilebilmektedir. Hasar görmesi mümkün olmayan bu kaliteli reyonların kolay temizlenebilir oluşu da söz konusu reyonların sürekliliğinin sağlanmasında etkili olmaktadır. Bakliyat Baharat Kuruyemiş Reyonu ürünlerinin tamamında kaliteli malzemeler kullanılarak uygun fiyatlarla satışa çıkarılan ürünlere yönelmek gerekir. Özellikle tasarımı müşteriler tarafından istenen şekilde hazır uygulamalardan farklı olarak yeni bir talep ortaya çıktığında bilgisayar tasarımlarıyla elde edilen sonuçları incelemek ve buna göre karar vermek de gerekmektedir. Yine projelendirme aşamasında market ve mağazanın genel dekorasyonuna uygun şekilde farklı renk ve desenlerin de reyonlarda yer alması talep edilebilir.

Bakliyat, Baharat ve Kuruyemiş Reyonunun Önemi ?

Bakliyat, Baharat ve Kuruyemiş reyonları marketlerimizin önemli bir alanını oluşturan reyon grubudur. Bakliyat, Baharat ve Kuruyemiş ürünlerinin hijyenik ortamda müşteriye sunulması ve kolay ulaşmasını sağlayan ergonomik bir tasarımdır. Bir Yağmur Dizayn olarak bu tasarımı marketlere uyarlayıp farklı renk ve modellerle hizmetinize sunuyoruz.